czwartek, 1 marca 2018

Podróż kulinarna!

Cześć!


Odkąd pamiętam, kocham piec, gotować i smażyć. Już jako szkrab pomagałam w kuchni mojej Mamie, która jest wspaniałą kucharką. To od niej nauczyłam się przyrządzać posiłki i to właśnie ona zaraziła mnie pasją gotowania. Teraz gotuje dla mojego męża i 3- letniego synka. Obaj bardzo doceniają moją kuchnię i chętnie gotują razem ze mną.

Najbardziej lubię szybkie dania, które można przyrządzić w kilka chwil, np. pyszne sałatki warzywne czy dania z makaronem. W weekendy mam więcej czasu na gotowanie, więc wtedy piekę ulubione ciasta i spędzam całe dnie w kuchni, aby zachwycić moją rodzinkę wspaniałymi potrawami.

Mam nadzieję, że moje ulubione dania posmakują również Wam! Oprócz przepisów znajdziecie tu także proste rady, które ułatwią Wam gotowanie. Dowiecie się ile cukru mieści jedna łyżeczka i przekonam Was, że wcale nie potrzebna Wam miarka, do odmierzenia 250ml mleka. Dowiecie się, także, że szklanka mleka to nie tyle samo, co szklanka mąki, a także czym zastąpić jajka w Waszym ulubionym cieście.

Zapraszam do czytania moich wpisów oraz korzystania z przepisów, które udostępnię. Nie wszystkie przepisy będą mojego autorstwa. Niektóre z nich pożyczę od mojej Mamy, inne z mojej ulubionej książki kucharskiej. Niemniej, wszystkie są przeze mnie wypróbowane, sprawdzone i mogę gwarantować, że świetnie smakują!

1 komentarz: